Onze leerkrachten vormen een hecht team. Om de ontwikkeling van onze leerlingen zo goed mogelijk te ondersteunen houden we de lijntjes kort. Ook wij leren van en met elkaar. Net als onze leerlingen blijven ook de leerkrachten zich ieder jaar ontwikkelen. We ondersteunen elkaar. Het hele team denkt mee over het beleid van onze school en ons onderwijs om dit zo optimaal mogelijk vorm te geven.

Wilma Keijsers
Wilma Keijsers
leerkracht groep 1-2
w.keijsers@sopogo.nl
Monique Notenboom
Monique Notenboom
leerkracht groep 1-2
m.notenboom@sopogo.nl
Jozien de Wit
Jozien de Wit
leerkracht groep 3-4
locatieleider
j.dewit@sopogo.nl
Rebecca de Waal
Rebecca de Waal
leerkracht groep 3-4
r.dewaal@sopogo.nl
Lizette de Kamphorst
Lizette de Kamphorst
leerkracht groep 5-6
l.kamphorst@sopogo.nl
Bas Nijsse
Bas Nijsse
leerkracht groep 7-8
b.nijsse@sopogo.nl
Amber Maliepaard
Amber Maliepaard
logopediste
a.maliepaard@sopogo.nl
Cindy Vos
Cindy Vos
remedial teacher
c.vos@sopogo.nl
Lin Tönissen
Lin Tönissen
onderwijsassistent
l.tonissen@sopogo.nl
Hanneke van der Wende
Hanneke van der Wende
intern begeleider
h.vanderwende@sopogo.nl
Sandra Bruggeman
Sandra Bruggeman
schoolleider
SOPOGO MT-lid
s.bruggeman@sopogo.nl